KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271046
nr 1327 1046
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "I det gröna". Signerad. Olja på duk, 38x50 cm, nyckel
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:42:37
18/5 20:37:37
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano